درباره من :: وب سایت شخصی امیرعباس صادقی

وب سایت شخصی امیرعباس صادقی

پایگاه تخصصی آموزش سواد رسانه ای و تکنیک های روابط عمومی

امیرعباس صادقی

امیر عباس صادقی، متولد ۱۳۶۲ دانش‌‌آموخته لیسانس مدیریت فرهنگی و کارشناسی ارشد مطالعات فرهنگی و رسانه با سابقه شرکت در دوره‌های تخصصی خبرنگاری و خبرنویسی و تولید محتوای رسانه ای  با بیش از ۲۰ سال سابقه کار فرهنگی و رسانه ای است.

 صادقی در حال حاضر معاون فرهنگ و رسانه فرهنگ سرای رسانه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است.

وی بیش از ۷ سال است که به عنوان مدیر روابط‌عمومی، تبلیغات ، مشاور رسانه‌ای و کارشناس در جشنواره‌ها ، برنامه ها و رویدادهای رسانه ای و فرهنگی کشور در حوزه‌های تئاتر، ادبیات ، رادیو و  تلویزیون مشغول به فعالیت است.

صادقی به مدت ۴ سال سابقه مدیریت روابط‌عمومی فرهنگ سرای رسانه که یکی از مراکز تخصصی در حوزه رسانه است را در کارنامه حرفه‌ای خود داراست .

وی در انجمن‌های صنفی و تخصصی روزنامه‌نگاران، خبرنگاران و انجمن صنفی مدیران روابط‌عمومی کشور عضویت دارد.

از دیگر فعالیت‌های رسانه‌ای او می‌توان به عضو ارشد کارگروه قدرت نرم و دیپلماسی رسانه موسسه ابرار معاصر، مدیر روابط‌عمومی و مسئول امور رسانه‌ای بیست‌وچهارمین جشنواره تئاتر استان تهران، مدیر روابط‌عمومی تئاتر بین‌المللی «وستا»، مدیر روابط عمومی برنامه تلویزیونی «چهل سال با رسانه‌ها»، مدیر اجرایی جشنواره عکاسی کشوری «روایت گِل و دل» سیل‌های سال‌های اخیر کشور در سال ۱۳۹۸، مسئول امور رسانه ای برنامه تلویزیونی بفرمایید روضه شبکه ۷ سیما و مدیر روابط عمومی مستند ۱۴ سال سی و سه روز  با مشارکت خبرگزاری تسنیم و جشنواره عکاسی یلدای من (بانک رفاه) و ... اشاره کرد.

صادقی در کارگروه رسانه‌ای «اقدام و بررسی شایعات کرونا» در معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عضویت داشته و عضو شورای تخصصی فضای مجازی و شورای دانش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است.

 صادقی برای فعالیت‌های خود در حوزه رسانه و فرهنگ ، لوح‌های تقدیر متعددی را از مسئولین این حوزه ها دریافت کرده و در کنار فعالیت‌های اجرایی، مقاله ، یادداشت‌ها و تحلیل‌های مختلفی را در رسانه‌های کشور و در حوزه تخصصی خود « رسانه و فرهنگ » برای علاقه مندان منتشر کرده است.